Stażysta w biurze obsługi klineta

BestMaven

Kraków, małopolskie

BestMaven

Fabryka Nowych Technologii Sp. z o.o., właściciel marki Genuino, poszukuje osób chętnych do odbycia stażu w biurze obsługi klienta.

Poszukujemy kandydatów, którzy lubią kontakt z ludźmi i chcą rozwijać umiejętności związane z obsługą klienta. Jeśli jesteś osobą ambitną i zdecydowaną to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

• tworzenie i kontrolowanie baz danych
• wstępne kontakty z klientami
• monitorowanie aktualności

Oferujemy:

• po miesiącu stażu możliwość zatrudnienia dla najlepszych,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
• elastyczne godziny pracy,
• zaświadczenie o odbyciu stażu,
• pyszną kawę i herbatę.

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV:

Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Fabryka Nowych Technologii Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych.

• umiejętność pracy w zespole
• systematyczność
• rzetelność
• łatwość nawiązywania kontaktów

BestMaven