Stażysta / Stażystka w Biurze Obsługi Zgłoszeń

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • rejestracja i klasyfikacja zgłoszeń od klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • aktywna współpraca z drugą linią wsparcia
  • budowanie bazy wiedzy przy zespole Obsługi Zgłoszeń

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia średniego (mile widziani studenci ostatnich lat studiów kierunków związanych z IT)
  • chęci do rozwoju i zdobywania wiedzy
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności

Oferujemy:

  • umowę o staż oraz elastyczne godziny
  • możliwość zapoznania się z zasadami działania i pracy w zespole
  • realizowanie ciekawych i różnorodnych zadań
  • nowoczesne warunki pracy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • benefity w postaci pakietu sportowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".