Stażysta/Stażystka – dział Rekrutacji

Smart-HR

Katowice, śląskie

Smart-HR
SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w rekrutacji? Lubisz pracować w pozytywnej i przyjaznej atmosferze? Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Katowice

W związku z realizacją projektu unijnego osoba przyjęta musi spełniać następujące wymagania określone wytycznych konkursu:

- wiek: poniżej 29 lat

- miejsce zamieszkania: województwo śląskie,

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe oczekiwania:

- umiejętność sprawnej obsługi komputera,

- komunikatywność oraz pozytywne podejście do pracy i życia,

- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

- dokładność i dobra organizacja,

- gotowość do rozwoju w obszarze Rekrutacji.

Zakres obowiązków:

- wsparcie działań rekrutacyjnych,

- wprowadzanie danych do systemu rekrutacyjnego,

- skanowanie dokumentów oraz wykonywanie innych prac asystenckich.

Oferujemy:

- możliwość zapoznania się z tematyką HR i rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w branży rekrutacyjnej,

- wynagrodzenie 1540 zł miesięcznie przez 3 pierwsze miesiące stażu,

- po zakończeniu stażu zatrudnienie na umowę o pracę i cafeteryjny system benefitów,

- smaczną kawę, herbaty i owoce,

- przyjemną atmosferę pracy,

- komfortowe warunki pracy,

- paczki świąteczne,

- duże możliwości rozwoju zawodowego w kierunku Samodzielnego Head Huntera.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Smart-HR