Opis stanowiska pracy

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy III”. Już dziś serdecznie zapraszamy Was do udziału!
• Kończysz naukę lub właśnie ją skończyłeś?
• Chcesz znaleźć ciekawą pracę?
• Nie wiesz, jak zabrać się do jej skutecznego szukania?
• Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje?
• Potrzebujesz nauczyć się czegoś, czego wymagają pracodawcy?
• Chcesz spróbować swoich sił w pracy podczas stażu i zdobyć pierwsze
doświadczenia zawodowe?
• Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Nie bądź bierny! Skorzystaj, zwiększ wiedzę i kompetencje, zdobądź doświadczenie podczas stażu, wejdź na rynek pracy.
Liczba miejsc jest bardzo ograniczona.
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
Okres realizacji Projektu: 01.04.2020 r. – 31.03.2021 r.
Projekt jest realizowany przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego.

Wymagania
Czemu służy Projekt?
• zapewnieniu kompleksowego wsparcia dla osób niepełnosprawnych, mającego
na celu ich skuteczne wejście na rynek pracy,
• udostępnieniu grupowych i indywidualnych zajęć, rozwijających kompetencje
zawodowe i społeczne, w tym szkoleń zawodowych z rynku komercyjnego,
• zdobycie doświadczenia w miejscu pracy dzięki trzymiesięcznemu, płatnemu
stażowi.

Z czego możesz skorzystać?
• z indywidualnego wsparcia coacha, pomagającego ukierunkować i
zoptymalizować wysiłki, zmierzające do znalezienia i podjęcia pracy,
• z indywidualnych i grupowych konsultacji z zakresu doradztwa zawodowego,
prawa dot. niepełnosprawności, pracy, możliwości uzyskania dofinansowania do
wynagrodzenia i innych,
• z warsztatów umiejętności miękkich i twardych,
• z pomocy asystenta wspierającego podczas uczestnictwa w Projekcie,
• ze specjalistycznych kursów zawodowych z otwartego rynku (komercyjnych),
dopasowanych do indywidualnych potrzeb,
• z trzymiesięcznego, płatnego stażu, realizowanego przede wszystkim w
jednostkach administracji publicznej.

Wymagania

Jakie są warunki uczestnictwa?
• motywacja do nauki i znalezienia w przyszłości ciekawej pracy,
• brak zatrudnienia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej – w dniu
przystąpienia do Projektu,
• wiek aktywności zawodowej,
• posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
• przejście procesu rekrutacji do Projektu.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praktyki / Staż