Stażysta/Praktykant do Zespołu ds. BHP

Skanska S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Skanska to:

  • ponad 125 lat światowego doświadczenia
  • największa firma budowlano-deweloperska w Polsce
  • działalność zgodna z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”
  • od lat lider rankingów pracodawców

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości życia ludzi i społeczności.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Będziesz zajmować się:

  • współudziałem w rozwoju systemów IT wspomagających procesy BHP w Skanska
  • przygotowywaniem raportów i analiz BHP
  • udziałem w przeglądach BHP na budowach

  • jesteś studentem kierunku BHP bądź powiązanych z tym obszarem
  • jesteś osobą posiadającą zdolności analityczne
  • należysz do osób, które posiadają znajomość Excela w stopniu zaawansowanym (m.in. tabele przestawne)

Co zyskasz?

  • 3-miesięczne płatne praktyki (z możliwością przedłużenia okresu praktyk)
  • poznanie BHP na budowach, biurach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej, dynamicznej organizacji współpracę z najlepszymi ekspertami w branży
  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

Wrocław

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Skanska SA (ul. Gen. Józefa Zajączka 901-518 Warszawa) / Skanska Property Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa)/ Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o. (ul. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca BHP / Ochrona środowiska