Stażysta - pracownik działu rekrutacji

Jobxion Poland Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

JobXion is a certified temporary employment agency (KRAZ no. 13137). We recruit professionals on Dutch construction market. In the Netherlands Jobxion Vakmensen BV is present on the construction market for 14 years which means that we are experienced professionals in the recruitment services. In 2018 we had more than 100 construction job offers per month where we hired more than 500 professionals from construction sector.

Opis stanowiska:

Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienną selekcję oraz rekrutację wyspecjalizowanych kandydatów do pracy na terenie Holandii, kontakt z bieżącymi pracownikami oraz staranny nadzór nad każdym etapem rekrutacji​ pracowników.

Zadania:

  • przeprowadzanie telefonicznych rozmów z interesantami
  • pomoc w bieżących sprawach administracyjnych
  • uczestniczenie w spotkaniach rekrutacyjnych, targach pracy
  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł rekrutacyjnych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • dbanie o wysoką jakość oraz rzetelność świadczonych usług

Wymagania:

  • status osoby bezrobotnej i ukończone 30 lat (wymogi programu)
  • bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • motywacja i zaangażowanie
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym profilu lub w sprzedaży
  • mile widziane zainteresowanie tematyką rekrutacji i selekcji pracowników
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
  • gotowość do podróży służbowych zarówno na terenie Polski jak do siedziby firmy w Holandii

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w kreatywnym zespole międzynarodowym
  • pracę od poniedziałku do piątku
Applications:

If you are interested, please send your CV in English via Aplikuj button below.

Remember: Sending your application is voluntary. By sending it you accept the JobXion Privacy Policy, which you can find at: https://jobxion.pl/polityka-prywatnosci