STAŻYSTA OPERATOR DS. SYSTEMU PRZESYŁU BAGAŻU

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

  • zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
  • zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
  • posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STAŻYSTA OPERATOR DS. SYSTEMU PRZESYŁU BAGAŻU (1 ETAT)

Nr. Ref. 120/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa stacji ręcznego kodowania bagażu MCS w zakresie segregowania bagażu w razie braku automatycznego sortowania, braku/ uszkodzenia przywieszki bagażowej, braku połączenia z systemem BagStage, awarii DCS,
  • Realizacja procedury poszukiwania bagażu zaginionego zgłoszonego do poszukiwań,
  • Zapewnienie transportu bagażu w razie awarii pojedynczych taśmociągów bagażowych, dla których nie ma zapewnionych alternatywnych scenariuszy przesyłu bagażu,
  • Stosowanie alternatywnych scenariuszy kierunku i sposobu przesyłu bagażu w zależności od zaistniałych alarmów i/lub awarii w oparciu o obserwację i monitoring systemu BHSm,
  • Wizualny przegląd systemu BHS w aspekcie pozostawianych bagaży po każdorazowym wyłączeniu taśmociągów oraz po przejściu ich w stan spoczynku.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach operacyjnych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Pożądana umiejętność pracy w zespole, sprawność w działaniu, dyspozycyjność, rzetelność, terminowość, postawa etyczna oraz umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 13.07.2018r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.