Stażysta/ka w Dziale Prawnym

Warszawa, mazowieckie

DSV Global Transport and Logistics (pl)

Opis stanowiska pracy

Aktualizacja bazy danych kontraktów.
Przygotowywanie raportów tygodniowych.
Zarządzanie bazą kontraktów.
Wsparcie pracowników Działu Prawnego w codziennych zadaniach.

Wymagania

posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale prawnym lub Kancelarii,
jesteś studentem Prawa (preferowany 2 lub 3 rok),
znasz język angielski na poziomie zaawansowanym,
masz możliwość pracy min. 20 godzin tygodniowo,
jesteś osobą dokładną, posiadająca umiejętność pracy z terminami oraz w zespole.

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.... Nasza główna siedziba znajduje się w Dani, pozostałe – w ponad 80 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea, DSV Solutions.

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na tym rynku. Planowanie procesów logistycznych umożliwią nam nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne, ale osiągnięcie oczekiwanych rezultatów jest możliwe tylko dzięki zespołowi, który obsługuje cały proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż , Praca Prawo / Prokuratura , Praca Administracja biurowa