Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Stażysta/ka w Dziale Księgowości

Od: Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1
Miejsce pracy: Łódź

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, atym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszej fabryki w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. 01/SK/2018

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie dokumentacji do oddanych środków trwałych
• Prace pomocnicze przy przygotowywaniu raportów i zestawień
• Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie obiegu dokumentów
• Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem zgodności z procedurami wewnętrznymi
• Wsparcie działu księgowości w realizacji bieżących działań

Wymagania:

• Status studenta/ki kierunków: Ekonomia, Rachunkowość, Finanse i pokrewne
• Dyspozycyjność w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo
• Motywacja do rozwoju w obszarze księgowości
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel)
• Komunikatywność i otwartość na współpracę z zespołem
• Samodzielność oraz dokładność w działaniu
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Mile widziana znajomość języka francuskiego/lub niemieckiego

Oferujemy:

• Kilkumiesięczny płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Elastyczne godziny stażu
• Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych poprzez współpracę z zespołem praktyków w dziedzinie księgowości
• Możliwość poznania standardów pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
• Przyjazną atmosferę pracy