ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stażysta(-ka) działu HR

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Współpraca początkowo w ramach stażu
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do innych zobowiązań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Pełna opieka mentorska w trakcie odbywania stażu

Wymagania:

  • Chęć poznania/ rozwoju w branży HR
  • Dyspozycyjność (preferowana w wymiarze pełnego etatu)
  • Chęć współpracy w oparciu o staż (z możliwością nawiązania długofalowej współpracy)
  • Chęć pracy z ludźmi
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

Zadania:

  • Wsparcie w prowadzonych projektach rekrutacyjnych
  • Uzupełnianie organizacyjnej bazy danych i preselekcja aplikacji oraz kontakt z kandydatami
  • Wsparcie procesu dotarcia do kandydatów - w tym publikacja ogłoszeń
  • Wsparcie Zespołu w zakresie zadań administracyjnych (weryfikacja list obecności, zbieranie dokumentów niezbędnych do zatrudniania itp.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy