Stażysta / Junior Web Developer

ArdentCode

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli fascynują Cię technologie webowe, masz solidne podstawy wiedzy programistycznej i uważasz, że potrafisz szybko się uczyć, to praca u nas może okazać się dla Ciebie unikalną szansą dynamicznego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • transfer wiedzy pod opieką doświadczonego mentora,
  • elastyczne godziny pracy (możesz godzić pracę i naukę),
  • nieformalne środowisko pracy - biuro w spokojnej, zielonej dzielnicy Wrocławia,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pakiet opieki medycznej
  • kurs języka angielskiego.

Praca możliwa również w naszym oddziale w Warszawie.

Wymagania

  • solidne podstawy wiedzy programistycznej,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną.
  • otwartość i dobra komunikacja

Prezentacja firmy

ArdentCode is a team of seasoned programmers, analysts, designers and so... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy