Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0779

Obowiązki:

Prowadzenie ewidencji pieczątek oraz druków ścisłego zarachowania, prowadzenie gospodarki samochodowej, kontrola merytoryczna dokumentów finansowych związanych z przesyłkami pocztowymi, okresowe likwidacje zbędnych oraz zużytych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, prowadzenie rejestrów związanych z gospodarką administracyjno-biurową, zastępowanie w zakresie zamówień publicznych oraz administrowania nieruchomościami.
Jedna zmiana 7.30-15.30
Umowa na czas określony 6 m-cy z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony po odbyciu stażu urzędniczego i zdaniu egzaminu końcowego.
Miejsce pracy: Wydział Budżetowo-Administracyjny Prokuratury Okręgowej w Elblągu ul. 1-ego Maja 16
Po zakończeniu procedury konkursowej na staż urzędniczy-zatrudnienie lipiec 2020

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pierwszego stopnia (preferowane wyższe ekonomiczne), preferowane osoby ze stażem pracy na stanowisku administracyjno-gospodarczym, doświadczeniem w zakresie zamówień publicznych oraz administrowania nieruchomościami szczegółowe informacje co do wymagań są dostępne na stronie internetowej https://www.elblag.po.gov.pl w dziale Praca

Miejsce pracy: 1 Maja 16, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Oferta otwarta-konkursowa - termin składania dokumentów aplikacyjnych do 05.06.2020 szczegóły oferty dotyczące wymaganych dokumentów znajdują się w zakładce Praca na stronie internetowej http://www.elblag.po.gov.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy