Stażysta działu zakupów

Work Service S.A.

Tychy, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura działu zakupów;
  • Wystawianie zamówień w systemie SAP;
  • Bieżąca współpraca ze specjalistami ds. zakupów;
  • Codzienny kontakt z klientem wewnętrznym oraz dostawcami (komunikacja
  • w języku polskim i angielskim);
  • Wykonywanie innych czynności na polecenie przełożonego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę w formie stażu wstępnie na okres 3 miesięcy;
  • Możliwość zdobycia cennego doswiadczenia;
  • Wsparcie pracowników firmy podczas zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów (umiejętności komunikacyjne);
  • Bardzo dobra obsługa komputera w tym szczególnie MS Office, MS
  • Excel, MS Power Point, SAP (będzie atutem) oraz urządzeń biurowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Rzetelność, samodzielność i kreatywność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.