Stażysta ds. reklamacji z językiem francuskim

GEODIS Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Geodis, czwarty co do wielkości operator zintegrowanych usług multimodalnych w Europie, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań transportowych i logistycznych, jesteśmy obecni na każdym etapie łańcucha dostaw naszych Klientów. Działamy w 120 krajach zatrudniając 30 000 pracowników. W Polsce funkcjonujemy pod nazwą Geodis Polska Sp. z o.o.

w chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław Północ

Przyszłe zadania:

  • Współuczestnictwo w bieżących projektach i zadaniach działu związanych z realizacją procesu reklamacyjnego
  • Utrzymywanie kontaktu ze sklepami we Francji, wyjaśnianie problemów oraz ustalanie działań naprawczych
  • Przygotowywanie tłumaczeń z języka polskiego na francuski i odwrotnie na potrzeby bieżące

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka francuskiego (warunek konieczny)
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności ok. 10 h/tyg. – zapewniamy swobodę w ustalaniu grafiku pracy w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Co oferujemy?

  • Kilkumiesięczny płatny staż – kompleksowe wsparcie Opiekuna Stażu
  • Zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym na świecie
  • Pracę w zespole gwarantującym przyjazną atmosferę
  • Realne możliwości dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj”. W temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

W CV proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883).”

Prezentacja firmy

GEODIS Polska Sp. z o.o

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Obsługa klienta