Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0880

Obowiązki:

- Pozostawanie w czasie służby w stałej gotowości do udziału w działaniach ratowniczo - gaśniczych.
- Udział w działaniach ratowniczo - gaśniczych szkoleniach i doskonaleniu zawodowym organizowanym w czasie służby i poza nią.
- Utrzymywania sprzętu i wyposażenia we właściwym stanie technicznym, czystości oraz wykonywanie bieżących napraw i konserwacji.
- Przestrzeganie obowiązujących przepisów , regulaminów i ustalonych zasad w służbie oraz podczas działań ratowniczo - gaśniczych w tym również w zakresie BHP, poddawanie się okresowym badaniom lekarskim.
- Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i specjalistycznych.
- Znajomość parametrów technicznych i możliwości taktycznych sprzętu będącego na wyposażeniu jednostki.
- Utrzymywanie wymaganej sprawności fizycznej oraz dyspozycyjności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Kandydaci do służby w Państwowej Straży Pożarnej spełniać muszą, stosowne do postanowień art. 28 i art. 34 ust. 4 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2020r. , poz. 1123 z późn. zm.), następujące kryteria podstawowe: 1. Posiadać obywatelstwo polskie. 2. Nie być karanym za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. 3. Korzystać w pełni z praw publicznych. 4. Posiadać co najmniej średnie wykształcenie. 5. Posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (nie dotyczy kobiet) 6. Posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia tej służby (weryfikacja w dalszym etapie naboru do służby - potwierdzona orzeczeniem Poradni Psychologicznej oraz orzeczeniem Podkarpackiej Rejonowej Komisji Lekarskiej podległej ministrowi właściwemu ds. wewnętrznych o przydatności do służby w PSP). Pełna treść ogłoszenia o naborze: http://www.straz-lancut.pl/ http://www.straz-lancut.pl/nabor-do-sluzby-w-psp/nabor-do-sluzby-w-2020r/

Miejsce pracy: Grunwaldzka 68, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Pełna treść ogłoszenia o naborze: http://www.straz-lancut.pl/ http://www.straz-lancut.pl/nabor-do-sluzby-w-psp/nabor-do-sluzby-w-2020r/

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy