Stażysta do Działu Business Intelligence

MIINTO TECH PL Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Umiejętności analitycznego myślenia, oraz wykorzystywania go w praktyce
  • Dobrej znajomości MS Excel
  • Conajmniej podstawowej znajomości SQL’a
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Kreatywności w zakresie rozwiązywania problemów
  • Entuzjazmu, chęci do nauki i zdobywania nowej wiedzy
  • Umiejętności programistyczne będą dużym atutem (VBA, języki skryptowe, Python)
  • Preferowane kierunek studiów związany z naukami ścisłym

Oferujemy:

  • Płatny staż w Dziale Business Intelligence
  • Dużą samodzielność działania
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
  • Owocowe poniedziałki i środy
  • Przyjazne biuro w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Miinto.pl to grupa ponad 900+ niezależnych sklepów odzieżowych zr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż