STAŻ W ZESPOLE REKRUTACJI

PKO Bank Polski

Warszawa, mazowieckie

Biuro Partnerstwa Biznesowego/Zespół Partnerów Biznesowych

Nr ref.: CEN/MO/12/2019

#dziendobrykariero

Chcesz poznać tajniki pracy w największej instytucji finansowej w Polsce?
Dołącz do nas i postaw na rozwój pod okiem najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach
Sprawdź co robimy na: www.pkobp.pl, www.bankomania.pkobp.pl, Facebook, LinkedIn

Oferujemy Ci:
• płatny staż trwający od 3 do 6 miesięcy
• dla najlepszych – umowa o pracę po zakończeniu stażu
• udział w projektach realizowanych przy wsparciu opiekuna
• elastyczny czas pracy

Mamy dla Ciebie zadania i projekty związane z:
• wsparciem zespołu rekrutacji w zakresie prowadzenia wstępnej selekcji kandydatów poprzez wywiad telefoniczny
• możliwością zapoznania się z pracą w systemie eRecruiter
• umawianiem kandydatów na spotkania rekrutacyjne
• praktycznym zdobyciem doświadczenia w obszarze selekcji i rekrutacji kandydatów

Zapraszamy Cię do współpracy jeżeli jesteś studentem lub absolwentem (preferowane kierunki: humanistyczne, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia) oraz:
• interesujesz się rozwojem w obszarze HR
• jesteś osobą niezwykle komunikatywną, cechujesz się pozytywnym nastawieniem do ludzi :)
• lubisz pracę w zespole
• jesteś osobą samodzielną i dokładnie wykonujesz swoje zadania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.