Staż w programie wsparcia dla osób niepełnosprawnych „Absolwent”

Fundacja Sustinae

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stażysta w programie wsparcia dla osób niepełnosprawnych „Absolwent”

Szukasz pracy? Stażu? Martwisz się, że nie masz doświadczenia, bądź jest ono znikome?

Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Chciałbyś odkryć swój potencjał zawodowy?

FUNDACJA SUSTINAE zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Student, absolwent, specjalista – zintegrowany program wsparcia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy”.

W ramach projektu uczestnikom oferujemy następujące formy wsparcia:

  • diagnozę preferencji zawodowych
  • zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery
  • wsparcie asystenta rynku pracy (kontakt z pracodawcami, wsparcie w procesie rekrutacji)
  • warsztaty treningu pracy
  • dodatek motywacyjny (zwrot kosztów dojazdu do zakładu pracy, zakwaterowania, zatrudnienie tłumacza migowego, asystenta osoby niepełnosprawnych) – 400 zł/ miesiąc/12 miesięcy

W zależności od indywidualnych kompetencji oferujemy dodatkowo dla osób z orzeczeniem w stopniu znacznym i umiarkowanym:

  • odbycie szkoleń specjalistycznych lub kursów językowych
  • płatny 4 – miesięczny staż zawodowy w wysokości 2000 zł brutto brutta/miesiąc zarówno w działach administracyjnych (tj.: HR, Customer Care, Promocja i marketing) oraz technicznych (m.in. IT, produkcja) lub innych.

Wymagania:

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie wszystkie osoby, które spełniają następujące  kryteria:

  • posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • posiadają status studenta ostatniego roku studiów (I, II, III stopnia) lub status absolwenta (lic., mgr., doktoranckich) krakowskiej lub warszawskiej uczelni wyższej uzyskany nie wcześniej niż 24 miesiące przed dniem przystąpienia do projektu
  • są osobami bezrobotnymi, nieaktywnymi zawodowo lub poszukującymi pracy

Prezentacja firmy

Fundacja Sustinae na co dzień wspiera i aktywizuje zawodowo osoby narażo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta