Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Staż w Dziale Technologicznym

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska PL

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Wykonywanie dokumentacji technologicznej oraz rysunkowej,

• Przeprowadzanie i nadzorowanie testów produkcyjnych, jak również analizowanie wyników,

• Identyfikowanie problemów zaburzających ciągłość produkcji w obszarze wyznaczonym przez przełożonego,

• Optymalizowanie procesu poprzez dobór parametrów wytwarzania,

• Nadzorowanie nowych wdrożeń technologicznych,

• Przygotowywanie raportów oraz zestawień.

Profil Kandydata:

• Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów – Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka, Spawalnictwo, Chemia – Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych,

• Podstawowa wiedza z zakresu projektowania 3d (Solid Works),

• Umiejętność czytania rysunku technicznego,

• Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Prawo jazdy kat. B,

• Znajomość pakietu MS Office w tym Ms Excel,

• Zdolność analitycznego myślenia oraz duża samodzielność i dynamizm w działaniu

Oferujemy:

Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,

• Ubezpieczenie medyczne oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,

• Pracę w zgranym zespole wśród ludzi ceniących profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inżynieria , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż