Staż w dziale redakcji Magazynu WESELE

Wydawnictwo Aidcas Sp. z o.o.

Kraków, 31-014, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisko redaktor wydawniczy będzie:

1. Współpracować przy 3-miesięcznym cyklu tworzenia ogólnopolskiego kwartalnika "Magazyn WESELE" obecnego na rynku w druku oraz online od 15 lat.
2. Opracowywać materiały prasowe nadsyłane przez firmy.
3. Pisać artykuły oraz leady do wybranych działów m.in. moda, uroda, porady.
4. Pozyskiwać materiały PR.
5. Przygotowywać konkursy dla czytelników.
6. Współtworzyć stronę internetową czasopisma: magazynwesele.pl
7. Opracowywać graficznie przygotowane przez siebie materiały.
8. Tworzyć materiały w mediach społecznościowych.
9. Nawiązywać kontakty z Klientami m.in. z branży ślubnej.
8. Pomagać w codziennej pracy redakcji.

Wymagania

1. Doświadczenie redakcyjne i/lub dziennikarskie
(preferowani studenci ostatni rok studiów i absolwenci studiów humanistycznych).
2. "lekkie pióro".
3. Sprawna obsługa komputera - pakiet MS Office (głównie Word i Excel).
4. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
5. Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy.
6. Komunikatywność, elastyczność, kreatywność i innowacyjność.
7. Determinacja w realizacji powierzonych zadań.
8. Dyspozycyjność ok. 20-30 godzin tygodniowo.
9. Staż w Krakowie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28.02.2019 roku, które zawiera CV oraz tekst na 3500 znaków.

Rozpoczęcie płatnego stażu: od 1.04.2019 do 30.06.2019 lub w kolejnym kwartale od 1.07.2019 do 30.09.2019.

Prezentacja firmy

Zamysłem Wydawnictwa AIDCAS było stworzenie kwartalnika, który po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praktyki / Staż