Staż w Dziale IT Support - Warszawa , mazowieckie
od Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Staż w Dziale IT Support

Miejsce pracy: Warszawa
1-26-53555
Wynagrodzenie: 19 - 20 PLN

Lubisz pracować z ludźmi? Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku pracy? Interesujesz się nowymi technologiami?

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Staż w Dziale IT Support

Zakres obowiązków:
- Codzienna współpraca z klientem
- Otrzymywanie zgłoszeń, doradztwo
- Pomoc przy zgłaszanych problemach
- Tworzenie różnego rodzaju raportów
- Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
- Wsparcie międzynarodowego zespołu

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość j.angielskiego- min. B2+
- Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
- Dostępność min.20h/tygodniowo
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- Zainteresowanie nowymi technologiami, oraz obszarem IT

Korzyści:
- współpraca w oparciu o umowę zlecenie
- elastyczne godziny pracy umożliwiające uczestnictwo w zajęciach na studiach
- praca w centrum
- możliwość przedłużenia współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.