W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 16 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

W aktualnym momencie naszego rozwoju poszukujemy kandydatów na:

Staż w dziale HR

Miejsce pracy: Gliwice

Jeżeli:

  • Jesteś studentem/absolwentem kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub ekonomia
  • Znasz MS Office
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w dziale HR firmy motoryzacyjnej
  • Komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś zaangażowany/a
  • Szybko się uczysz i lubisz działać efektywnie

Wyślij do nas swoje CV!

Twoje zadania:

  • Pomoc przy rekrutacji pracowników produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • Analiza aplikacji i umawianie spotkań
  • Współpraca w tworzeniu raportów oraz pomoc w bieżącej pracy działu
  • Praca w systemie SAP

Oferujemy:

  • Płatny staż w międzynarodowym środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie w okresie luty-maj 2018
  • Miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.