HEINZ-GLAS Działdowo
Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

STAŻ W DZIALE HR

ADDICTED TO GLASS
Genialny w produkcji szkła. Innowacyjny we wszystkich aspektach. HEINZ-GLAS realizuje życzenia międzynarodowych klientów w branży perfumeryjnej i kosmetycznej. Od szkła po wykończenia do zamknięcia. Nasze dążenie do jakości jest tym, co nas napędza – i trwa od 400 lat. Jako firma rodzinna wspieramy naszych ludzi i regiony. Niestrudzone poświęceni , wiedza i doświadczenie czynią nas specjalistami w produkcji szkła.

Opis stanowiska:
- wspieranie procesów rekrutacyjnych,
- wspieranie komunikacji wewnętrznej,
- wspieranie administracji związanej ze szkoleniami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
- współudział w tworzeniu wewnętrznych szkoleń ,,miękkich" przy użyciu najnowszych trendów np. grywalizacji,
- przegląd materiałów i kanałów komunikacyjnych skierowanych do studentów i absolwentów,
- przeglądu zewnętrznych firm szkoleniowych ze szczególnym uwzględnieniem oferty e-learning w ramach pracy nad planem szkoleń.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale HR
- różnorodność zadań w codziennej pracy
- gwarantujemy rozwój kompetencji i umiejętności

Wymagania:
- chęć poznawania i eksplorowania świata HR
- dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Word i Excel)
- doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i chęci do pracy
- umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność

Proponowany staż jest w ramach projektu unijnego, dlatego też aplikując na niego musisz być osobą bezrobotną, powyżej 18 roku życia.

Zainteresowany?
Prosimy o kierowanie oferty poprzez przycisk APLIKUJ lub bezpośrednio składanie CV w siedzibie firmy lub Dziale Kadr z dopiskiem "staż HR" do dnia 9.04.2021

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.