Staż w dziale HR - język hiszpański

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1170403

W związku z intensywnym rozwojem międzynarodowa firma poszukuje stażysty w dziale HR z językiem hiszpańskim.

Wymagania:
  • hiszpański B2
  • angielski B2
  • doświadczenie w obsłudze klienta

Obowiązki:
  • wsparcie telefoniczne, mailowe na czacie pracowników
  • wsparcie w podstawowych problemach IT (np. resetowanie hasła)

Oferta:
  • wsparcie i szkolenie w pierwszym okresie pracy
  • pierwsza umowa na 6 miesięcy
  • możliwość dalszego rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland