Staż w Dziale Ciągłego Doskonalenia-WCM

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, 55-221, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

-Wdrażanie narzędzi Lean/WCM  na obszarach produkcyjnych
-Koordynowanie wdrażania 5S na wybranych obszarach
-Wsparcie przy projektach optymalizacyjnych/logistycznych linii produkcyjnych oraz parku maszynowego
-Przeprowadzanie analiz, tworzenie raportów
-Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcyjnych i biurowych
-Praca z dokumentacją techniczną
-Koordynowanie systemu KAIZEN na wybranym obszarze
-Aktywna współpraca z innymi działami (m. in Jakość, BHP, Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Zakupy)

Wymagania

-Absolwenci studiów inżynierskich/magisterskich lub studenci ostatnich lat studiów
-Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Obsługa CAD 2D będzie dodatkowym atutem
-Znajomość podstaw Lean Manufacturing/WCM będzie dodatkowym atutem
-Umiejętność pracy w zespole
-Inicjatywa, energia w działaniu i doskonałe zdolności interpersonalne
-Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria