Staż w dziale administracji i księgowości

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

• Wsparcie w przeprowadzaniu czynności administracyjno-księgowych
• Obsługa programu Symfonia
• Prowadzenie nadzoru nad umowami
• Prowadzenie rejestru płatności
• Prowadzenie podstaw HR i Payrol
• Przygotowywanie raportów na bieżące potrzeby zarządu i zespołów operacyjnych
• Wsparcie aktywności księgowych i finansowych w ramach zamknięcia okresów rozliczeniowych
• Raportowanie do urzędów (GUS, Intrastat etc.)

Wymagania:

• Wykształcenie średnie/wyższe bądź w trakcie studiów
Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
• Dobra znajomość pakietu MS Office - głównie MS Excel (mile widziana Symfonia)
• Mile widziane doświadczenie w pracy w działach administracyjnych, księgowych
• Wysokie umiejętności analityczne
• Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

Elastyczny grafik (możliwość dostosowania pracy do studiów)
• Umowę o pracę na zastępstwo lub umowę zlecenie na okres ok. 3 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.