Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/04/2018.

Staż Projektowanie sklepów i przygotowanie inwestycji

Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Z nami:

  • będziesz wspierać proces projektowania i otwierania nowych punktów handlowych w Polsce i innych krajach
  • zapoznasz się z zasadami aranżacji obowiązującymi w centrach handlowych
  • doświadczysz projektowania architektonicznego ukierunkowanego na konkretne cele biznesowe
  • nauczysz się czytać wielobranżową dokumentację techniczną i analizować efekty jej zastosowania
  • zetkniesz się z wieloma specjalistycznymi zagadnieniami z obszaru planowania i realizacji inwestycji związanymi z aranżacją różnych pomieszczeń sklepowych,
  • dowiesz się w jaki sposób analizować i rozwiązywać problemy techniczne występujące w sieci multibrandowych sklepów

Mile widziane:

  • znajomość programów: AUTO CAD, 3D MAX, REVIT, SKETCH UP
  • znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym
  • studia ukończone lub w trakcie na kierunku architektura

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i... sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Umbro, Timberland oraz Sizeer.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praktyki / Staż , Praca Praca dla studenta , Praca Architektura