Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Staż Prawo

Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Z nami:

  • doświadczysz pracy w dziale prawnym dużego przedsiębiorstwa handlowego
  • będziesz wykorzystywać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach
  • będziesz uczestniczyć w ciekawych projektach z dziedzin prawa
  • zobaczysz jak efekty Twojej codziennej pracy widocznie wpływają na działalność międzynarodowej sieci sklepów

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i... sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Umbro, Timberland oraz Sizeer.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Praktyki / Staż , Praca Prawo , Praca Praca dla studentów , Praca Administracja biurowa