Staż płatny w dziale Marketingu Internetowego - Branża ecommerce

Grupa Znatury Sp. z o.o.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy staż w firmie zajmującej się branżą ecommerce w dziale marketingu.

Główne zadania to:
Współtworzenie akcji reklamowych i promocyjnych dla portalu internetowego.
Optymalizacja serwisów pod względem SEO i UX.
Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi marketingowych do wzrostu konwersji.
Pisanie artykułów oraz treści marketingowych.

Oferujemy:
1. Szybki rozwój, pracę w młodym, zgranym zespole,
2. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po odbytym stażu.
3. Kartę Multisport lub OK system.
4. Zdobycie cennego doświadczenia.
5. Ubezpieczenie grupowe.
6. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z firm e-commerce o stabilnej pozycji na rynku

Wymagania

1. Wyczucie estetyki, otwartość na nowe idee i pomysły.
2. Komunikatywność i pozytywne nastawienia.
3. Kreatywność i dobra organizacja pracy.
4. Podstawowa znajomość Analytics i Adwards, UX. .
5. Wiedza z zakresu optymalizacji stron pod kątem SEO

Dodatkowo cenione:
1. Zainteresowanie nowymi trendami w marketingu internetowym.
2. Znajomość scrum'a, photoshopa.
3. Znajomość narzędzi do marketing automation.

Prezentacja firmy

Realizujemy własne projekty internetowe z zakresu ecommerce i log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce