Staż na stanowisku Specjalisty ds. Usability - UI/UX Designer

Coal Creative

52-326 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Coal Creative to wielokrotnie nagradzana, dynamicznie rozwijająca się i działają na rynku internetowym od 13 lat Agencja Interaktywna, która poszukuje specjalistów do jednego z oddziałów firmy - Wrocław.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

DLACZEGO WARTO

  • zdobędziesz doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • poznasz wilele różnych systemów
  • nauczysz się rozwiazywania wielu złożonych problemów
  • będziesz mieć możliwość pracy przy wielu ciekawych projektach

TWOJA ROLA

  • Pogłębiona analiza branży internetowej (serwisy internetowe, usługi marketingowe)
  • Analiza serwisów www pod kątem web usability i user experience
  • Projektowanie prototypów
  • Prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego
  • Obsługa systemów (Google Anaytics, Google Search Console, CMS np. Wordpress, Joomla, PrestaShop)
  • Aktywne prowadzenie działań komunikacyjnych w Internecie - redagowanie stron internetowych, nadzór nad kampanią internetową

GWARANTUJEMY:

  • Praca przy rzeczywistych projektach pracodawcy
  • Ciekawe projekty  i  możliwość rozwoju ścieżki zawodowej
  • Kapitalną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu technologii internetowych i zagadnień web design
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane prace
  • wykształcenie średnie lub wyższe, również w trakcie nauki
  • znajomość narzędzi do projektowania interfejsów - Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch lub Affinity Designer

Prezentacja firmy

Coal Creative to wielokrotnie nagradzana Agencja Interaktywna z Wrocławi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praktyki / Staż