Staż na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i Płac

ProfAs

00-153 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

 WSPÓŁPRACA OD ZARAZ

  • Przygotowywanie dokumentacji personalnej związanej z zatrudnianiem pracowników
  • Kontrola terminów badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo- płacowego
  • Przygotowywanie umów o pracę oraz cywilnoprawnych
  • Naliczanie wypłat i sporządzanie deklaracji ZUS

Wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywanie działania
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej, umiejetności analityczne
  • Zainteresowania zagadnieniami kadry i płace
  • Mile widziane ukończenie kursu w zakresie kadr i płac
  • Statusu osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy lub gotowości do rejestracji

Prezentacja firmy

Grupa ProfAs Sp. z o.o. powstała w roku 2000. Od samego początku naszej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta