Staż na dziale produkcji - Elektromonter

Gi Group Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki, Łódź, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź, Zgierz

Zadania:

  • Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu
  • Praca w godzinach 6.00-14.00

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka (mile widziani studenci)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym lub montażu/ testach/ serwisie - będzie dodatkowym atutem;
  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Posiadanie uprawnień UDT obsługi urządzeń dźwigowych, transportu bliskiego, SEP (eksploatacja, dozór do 15 kV) będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, sumienność oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością elastycznego dopasowania grafiku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.