Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Staż Marketing

Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Z nami:

  • będziesz miał możliwość kreowania obecności marek w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat, YouTube)
  • zdobędziesz doświadczenie w tworzeniu komunikacji dla najlepszych, światowych marek z portfolio MIG
  • będziesz miał możliwość pracy nad ciekawymi projektami we współpracy z kreatywnym zespołem

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i... sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Umbro, Timberland oraz Sizeer.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Praktyki / Staż , Praca Praca dla studentów , Praca Internet / E-Commerce , Praca Marketing / Public Relations , Praca Inne