(Staż) Marketing online i Pozycjonowanie

Famatech

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Famatech to firma zajmująca się technologiami internetowymi. Pomagamy firmom (i nie tylko) osiągnąć sukces w Internecie. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, ich pozycjonowaniu i promocji w sieci. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu:

Specjalista ds. Marketingu online i pozycjonowania (Staż)

Miejsce pracy: Katowice, Śródmieście
Region: śląskie
Wynagrodzenie: Wynagrodzenie stażowe z UP/po stażu zatrudnienie na umowę o pracę
Rozpoczęcie stażu: marzec/kwiecień

Na stażu nauczysz się:
- skutecznego pozycjonowania stron internetowych
- seo copywritingu i content marketingu w praktycznym zastosowaniu
- podstaw tworzenia stron internetowych (HTML, CSS, Bootstrap)
- obsługi systemów zarządzania treścią (Drupal, Wordpress, Prestashop)
- wykorzystania narzędzia do analityki Google Analytics
- tworzenia i zarządzania kampaniami reklamowymi Google AdWords i Facebook Ads
- podstaw social media marketingu
- jeżeli starczy czasu i zapału – wiele więcej ;)

Czego wymagamy:
- możliwości rejestracji jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy (kandydat nie może studiować w trybie stacjonarnym ani pracować w oparciu o jakąkolwiek formę umowy)
- "lekkiego pióra", tj. umiejętności sprawnego i atrakcyjnego tworzenia treści dla klientów z różnorodnych branż
- umiejętności obsługi komputera :)
- umiejętności pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole
- chęci do rozwoju i stałego poszerzania kompetencji również we własnym zakresie
- umiejętności w radzeniu sobie z problemami i sytuacjami konfliktowymi
- umiejętności nadawania priorytetów oraz samodzielności w zarządzaniu realizowanymi zadaniami krótko- i długoterminowymi

Bardzo mile widziane:
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie artykułów napisanych w języku obcym
- Doświadczenie w marketingu online / pozycjonowaniu
- Łatwość w przyswajaniu wiedzy
- Umiejętność obsługi programów graficznych

Oferujemy:
- możliwość zdobycia wartościowej wiedzy i cennych umiejętności dla ambitnych osób bez doświadczenia (lub z niewielkim doświadczeniem)
- współpracę w oparciu o umowę o pracę po 6-miesięcznym okresie stażu (pełen etat)
- wynagrodzenie po stażu odpowiednie do nabytych umiejętności
- elastyczne godziny pracy
- dogodną lokalizację biura (niecałe 5 minut spacerem z Placu Wolności)
- wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMATECH SP. Z O.O. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź . zm.).

Prezentacja firmy

Nasza firma tworzy strony internetowe, zajmuje się ich pozycjonowaniem, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo