Staż lub praktyka w firmie produkcyjno-handlowej

Fabryka w chmurach

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ATMSolutions poszukuje studenta 3 roku studiów inżynierskich/studenta studiów magisterskich lub absolwenta do odbycia praktyk (3 miesiące) lub stażu (6 miesięcy) z możliwością przedłużenia o stałą współpracę.

W trakcie trwania praktyk lub stażu, pokażemy Ci jak funkcjonuje bardzo szybko rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa, ale również pozwolimy Ci sprawdzić się w działaniach m.in. takich jak:
-projektowanie oraz budowa maszyn CNC,
-serwis maszyn CNC
-kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientami,
-udzielanie informacji klientom na temat aktualnie oferowanych produktów,
-tworzenie oferty w zakresie ploterów frezujących, tokarek, wycinarek plazmowych,
-wsparcie konsultantów partnerów w prowadzonych działaniach,
-kontakt z partnerami na rynkach zagranicznych

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
-otwartości na pracę z ludźmi i nowe wyzwania,
-komunikatywności,
-otwartości,
-zaangażowania,
-skrupulatności,
-chęci rozwijania się w obszarze handlu, produkcji i kontakcie z klientem,
doskonałych zdolności interpersonalnych,
-znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym, znajomość takich programów jak: Mach3, ArtCAM, NCStudio, Mastercam, SolidWorks, AutoCad, Photoshop będzie dodatkowym atutem.

Poprzez udział w naszym Programie Praktyk będziesz mieć szansę zdobyć:
-ciekawe doświadczenie zawodowe poparte referencjami
-praktyczne umiejętności cenione na rynku
-możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży
-otwartą i przyjazną atmosferę pracy
-możliwość podjęcia pracy po okresie praktyk lub stażu

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.
w w w . a t m s o l u t i o n s . p l

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji