Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Staż Księgowość

Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Z nami:

  • nauczysz się rozliczać sklepy polskie i zagraniczne
  • dowiesz się jak przebiega weryfikacja płatności kartami płatniczymi oraz bonami
  • nauczysz się ewidencjonować krajowe koszty gotówkowe
  • dowiesz się jak rozliczać dokumenty Tax Free
  • poznasz różnorodne działania w obszarze księgi głównej

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i... sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Umbro, Timberland oraz Sizeer.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Praktyki / Staż , Praca Praca dla studentów , Praca Księgowość / Audyt , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse