Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Staż HR - Gi Group - biuro Wrocław

dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jako międzynarodowa agencja pracy tymczasowej i firma doradztwa personalnego damy Ci możliwość zdobycia cennej wiedzy z zakresu:

  • Sourcingu kandydatów metodami bezpośrednimi
  • Rekrutacji i selekcji
  • Pozyskiwania i zarządzania kandydatami
  • Podstaw prawa pracy
  • Pracy na systemach kadrowo-płacowych
  • Tworzenia i zarządzania dokumentacją kadrową

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć uczenia się i zdobywania wiedzy z obszaru HR

Oferujemy:
  • Możliwość odbycia stażu w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej
  • Opiekę Leadera zespołu oraz doświadczonych Konsultantów
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Referencję po odbyciu stażu
  • Możliwość udokumentowania stażu jako praktyki uczelniane
  • Poznanie międzynarodowego środowiska pracy
  • Elastyczne godziny odbywania stażu
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Human Resources