Staż E-commerce – SEM

Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe w MIG!

  • pracuj nad projektami e-commerce na najwyższym poziomie
  • poznaj specyfikę działań marketingowych w obszarze Google Ads.
  • ucz się od najlepszych specjalistów!

  • jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • dobrze i samodzielnie organizujesz swoją pracę
  • chcesz się rozwijać razem z nami
  • E-commerce jest dla Ciebie przyszłością

Wymagania

Oferujemy:

  • wynagrodzenie
  • wsparcie indywidualnego Opiekuna Stażu
  • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • szkolenia wdrażające do pracy na danym stanowisku
  • 40% kupon rabatowy na nasze produkty
  • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i... sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Umbro, Timberland oraz Sizeer.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Internet / e-commerce , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja