Opis stanowiska pracy

Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie,

największa placówka onkologiczna w Polsce, poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

statystyk medyczny

Nr ref. DOP - 14/2019

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/pacjenta
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie bezwzrokowe pisanie na klawiaturze
  • Mile widziana znajomość programu CliniNet
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, otwartość, empatia, terminowość oraz dokładność
  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenie sobie w sytuacjach trudnych

Do zadań na ww. stanowisku należeć będzie między innymi:

  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjenta
  • Obsługa systemów informatycznych
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji medycznej pacjenta
  • Budowanie dobrych relacji z pacjentami i współpracującymi lekarzami
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi oraz personelem medycznym
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku szpitala

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV) do dnia 01.09.2019 r., w wersji elektronicznej za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/kami.

Prezentacja firmy

Instytut jest jednostką naukowo-badawczą i usługowo-leczniczą zapewniaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat