Statystyk / analityk danych

WroMedica s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Statystyk / Analityk danych będzie odpowiedzialna
m. in. za:
- obróbkę, analizę statystyczną i modelowanie danych (głównie z zakresu medycyny
i biologii),
- raportowanie, wizualizację i interpretację wyników,
- wsparcie analityczne zespołów badawczych na etapie planowania, prowadzenia
i publikowania prowadzonych badań.

Wymagania

- umiejętność pracy w środowisku R lub obsługi programu Statistica (warunek konieczny),

- praktyczna znajomość technik statystycznych wykorzystywanych w analizie baz danych,

- biegła znajomość MS Office

- Język angielski na poziomie komunikatywnym,

- sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- elastyczne godziny i czas pracy (możliwość połączenia pracy ze studiami),

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia,

- przyjazną atmosferę,

- zatrudnienie – umowa zlecenie.

Prezentacja firmy

Centrum Zdrowia WroMedica powstało w 2012 roku, założone przez le... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy