STATYSTYK / ANALITYK DANYCH

Kamsoft S.A.

40-235 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

• Przygotowywanie analiz statystycznych na podstawie ustalonego modelu statystycznego,

• Weryfikacja poprawności działania algorytmów i możliwości przygotowania zdefiniowanych raportów,

• Analiza zachowań rynku i analiza nietypowości.

Wymagania

Profil kandydata:

• Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,

• Wykształcenie wyższe kierunkowe - np. matematyka, statystyka, ekonomia,

• Znajomość podstawowych pojęć ze statystyki i ekonometrii,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

• Umiejętność prowadzenia efektywnego dialogu z klientem,

• Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

• Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka