ManpowerGroup Sp. z o.o.

Statutory Accountant

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Wykonywanie czynności związanych z procesem RtR zgodnie z procedurami
  • Zapewnienie właściwego i punktualnego przygotowania transakcji finansowych
  • Tworzenie raportów, harmonogramów i podsumowań dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów.
  • Wspieranie automatyzacji procesów poprzez ich analizę
  • Wspieranie czynności związanych z zamknięciem okresów i dopilnowanie, żeby zostały one przeprowadzenie w efektywny sposób

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunki związane z finansami, księgowością i ekonomią mile widziane.
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w dziale RtR
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Excel i SAP
  • Zaawansowany (B2/C1) angielski w mowie i piśmie
  • Duża wiedza i doświadczenie w polskiej księgowości - podatki, audyty itd.

Oferujemy:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pracę w międzynarodowym, profesjonalnym środowisku
  • Benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne i karta multisport

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials