Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.
Oferta wyróżniona

Starszy Tester Automatyczny

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń, poszukujemy aktualnie Starszych Testerów Automatycznych do pracy nad projektem budowy natywnych aplikacji mobilnych (Android, iOS) oraz komponentów backend do wsparcia procesu sprzedaży i obsługi klienta.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi i frameworków: Robot Framework, Serenity, Selenium, JMeter, Mojito
  • Znajomość metodyk i dobrych praktyk testowania: TDD, BDD
  • Znajomość języków skryptowych (Python, Perl, etc.)
  • Znajomość narzędzi automatyzujących testy UI (Selenium, Appium)
  • Umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych dla różnych rodzajów testów
  • Praca w metodykach Agile

Zakres obowiązków:

  • Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych
  • Dostosowywanie i promowanie standardów jakości
  • Opracowywanie: testów jednostkowych, integracyjnych, E2E oraz testów warstwy frontend
  • Szkolenia: opracowywanie materiałów szkoleniowych i instrukcji użytkownika
  • Wsparcie dla zespołu developerskiego i Product Ownera
  • Planowanie własnej pracy
  • Zapewnienie jakości, zgodności ze standardami oraz terminowości wykonania własnych zadań

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na najnowszych technologiach

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy