Starszy Tester Automatyczny / Lider Testów

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń, poszukujemy aktualnie Inżyniera Testów Automatycznych do pracy nad projektem budowy natywnych aplikacji mobilnych (Android, iOS) oraz komponentów backend do wsparcia procesu sprzedaży i obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • Testowanie:
    • Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych
    • Dostosowywanie i promowanie standardów jakości
    • Opracowywanie: testów Backend, E2E oraz testów warstwy frontend mobile
  • Szkolenia: opracowywanie materiałów szkoleniowych i instrukcji użytkownika
  • Wsparcie dla zespołu developerskiego i Product Ownera
  • Planowanie własnej pracy
  • Zapewnienie jakości, zgodności ze standardami oraz terminowości wykonania własnych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w roli lidera testów automatycznych

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • Robot Framework (bardzo duży plus)
    • Appium
    • JSONPATH
    • XPATH
    • GIT
  • Doświadczenie w analizie i przygotowywaniu przypadków testowych na podstawie wymagań
  • Znajomość metodyk i dobrych praktyk testowania: TDD, BDD
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile

Oferujemy:

  • Współpracę na kontrakcie B2B (via devire)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy
  • Kartę multisport oraz opiekę medyczną
  • Konkurencyjną stawkę dostosowaną do umiejętności i doświadczenia kandydata
  • Udział w projekcie z użyciem najnowszych technologii
Devire Devire Devire Devire