Starszy Technolog (branża spożywcza)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, globalnego producenta produktów spożywczych poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Starszego Technologa. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i implementacje nowych produktów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży spożywczej posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w regionie, dysponuje własnymi Laboratoriami Kontroli Jakości oraz Działem Badań i Rozwoju.

Opis stanowiska

* Rozwój i wdrażanie nowych lub istniejących produktów.
* Zarządzanie projektami rozwoju, wdrażania i optymalizacji kosztów w ramach działu badań i rozwoju.
* Czynna współpraca z działem regulacji prawnych, marketingu, produkcji i jakości.
* Uczestnictwo w projektach rozwoju i wdrażania nowych produktów lub modyfikacja istniejących w rejonie EMEA i CEE.
* Opracowywanie informacji i dokumentacji na zgodność z prawem żywnościowym o produkcie na finalną etykietę produktu.
* Współpraca z działem Rozwoju Opakowań w prowadzeniu testów mających wpływ na końcowy termin przydatności do spożycia.
* Dobra znajomość nowości rynkowych, opracowywanie danych na potrzeby prezentacji produktowych.
* Przygotowywanie prezentacji i szkoleń wewnętrznych.
* Przeprowadzanie testów i porównań sensorycznych.
* Uczestnictwo w zespole HACCP oraz analiza i ustalanie technologii produkcji.

Profil kandydata

* Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
* Wykształcenie wyższe
* Znajomość prawa żywnościowego znakowania produktów.
* Znajomość rozwoju produktu i procesu, jakości, bezpieczeństwa żywności, operacji produkcyjnych, termicznej metody konserwacji żywności.
* Dobre umiejętności organizacyjne, samodyscyplina, zdolność zarządzania projektami.
* Umiejętność skutecznej komunikacji oraz dobra znajomość komputera.
* Znajomość prowadzenie testów i porównań sensorycznych.
* Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
* Doświadczenie we współpracy z sieciami w zakresie marek własnych mile widziane.

Oferujemy

* Pracę w dynamicznym środowisku, w nowoczesnej, międzynarodowej organizacji
* Możliwość rozwijania swoich umiejętności managerskich
* Stabilne warunki zatrudnienia
* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page