Starszy technik utrzymania ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Środa Śląska, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Środa Śląska

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - pierwsza na 2 lata, druga na czas nieokreślony

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Transport pracowniczy

- Benefity: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, owocowe wtorki

- Obiad za 5 zł

- Pakiet szkoleń

- Pakiet relokacyjny.

Zakres obowiązków:

- utrzymanie ciągłości produkcji

- usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów

- tworzenie instrukcji obsługi maszyn produkcyjnych

- obsługa elektronarzędzi

- montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe techniczne,

- umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

- dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym

- wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pnematyki

- mile widziane uprawnienia SEP E1

- mile widziane doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych

- mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami OMRON/ MITSUBISHI.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV:)

Numer referencyjny: TUR/08/2020/MS/WRC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.