ManpowerGroup Sp. z o.o.

Starszy Technik Elektronik

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (okres próbny -> czas nieokreślony)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany pakiet socjalny(m. in., dofinansowanie do urlopów, kolonii, bilety do kina, kursy językowe, dofinansowanie do studiów, szkolenia zawodowe, akcje prozdrowotne i prorodzinne)
  • Benefity pozapłacowe (m. in., dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, siłownia wraz z trenerem personalnym, sauna na terenie firmy, sekcja boksu, piłki nożnej, siatkówki oraz badmintona)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe z obszaru elektroniki
  • Zaawansowana umiejętność diagnozy i naprawy laptopowych płyt głównych (warunek konieczny)
  • Wiedza z obszaru elektroniki użytkowej
  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do nauki nowych rzeczy z zakresu elektroniki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Diagnoza i naprawa laptopowych płyt głównych
  • Wykonywanie analiz uszkodzeń w oparciu o dostępną dokumentację oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy
  • Opracowywanie rozwiązań technicznych dla mniej zaawansowanych techników

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy