Starszy sprzedawca / Kierownik sklepu

F.H.U. BRUTA

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy energicznej, pozytywnej i ambitnej osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej do szybko rozwijającej się firmy BHP na stanowisko starszego sprzedawcy / kierownika sklepu.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • Aktywną sprzedaż i obsługę Klienta poprzez kompetentne doradztwo w zakresie art. BHP.
  • Stałe pozyskiwanie nowych Klientów.
  • Dbanie o jakość ekspozycji sklepu oraz dobrą prezentację towaru, zaopatrzenie.
  • Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych sklepu.

Śmiało wysyłaj CV, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie.
  • Masz doświadczenie w sprzedaży (mile widziana znajomość branży BHP lub pokrewnej).
  • Jesteś osobą samodzielną, szybko się uczysz i masz podzielność uwagi.
  • Potrafisz efektywnie zarządzać czasem pracy swoim i innych.
  • Jesteś kreatywny i przedsiębiorczy.

Z nami otrzymasz:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie, by nie martwić się o jutro.
  • Premie sprzedażowe – bo doceniamy Twoje starania.
  • Pracę: pon-pt w godzinach 10-18 i co drugą sobotę w godzinach 9-14.
  • Możliwość rozwoju, gdyż cenimy ambitnych ludzi.
  • Otwarte okno na nowe horyzonty – proponujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Możliwość zdobycia i pogłębienia doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (szkolenia) oraz w branży BHP.
  • Rewelacyjną atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Firma handlowo-usługowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Kadra zarządzająca