Starszy Spedytor Międzynarodowy

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych liderów w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Spedytor MiędzynarodowyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych
  • organizowanie przewozów międzynarodowych drogowych
  • budowanie relacji z kontrahentami i przewoźnikami
  • przygotowywanie dokumentów przewozowych
  • organizacja pracy zespołu spedycyjnego  (7 osób)
  • zarządzanie podległym zespołem w zakresie budowania, motywowania i oceny

Wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora międzynarodowego
  • mile widziane doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu spedycyjnego
  • wykształcenie wyższe (preferowane Transport, Logistyka)
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL
  • możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • wynagrodzenie do 7000 zł brutto
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.