Starszy Specjalista

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

Upowszechnianie idei współpracy biznesu i edukacji poprzez m.in.:

1) prowadzenie działań informacyjno-edukacyjnych dla szerokiego grona odbiorców nt. idei współpracy biznesu i edukacji m.in. poprzez tworzenie sektorowych rad ds. kompetencji, w tym:

a. organizację merytoryczną spotkań

b. prowadzenie wystąpień i prezentacji podczas wydarzeń własnych Agencji oraz wydarzeń zewnętrznych

c. tworzenie materiałów i artykułów merytorycznych, a także pozyskiwanie ekspertów do współpracy merytorycznej przy ich tworzeniu

d. merytoryczne zarządzanie treścią podstrony poświęconej ww. idei („Biznes dla edukacji”)

2) pełnienie funkcji eksperta ds. użyteczności wyników badań w ramach projektu „Bilans Kapitału Ludzkiego”:

a. koordynowanie procesu publikowania i udostępniania raportów oraz wyników badań merytoryczne opracowywanie programów wydarzeń regionalnych i ogólnopolskich podsumowujących wyniki badań, moderowanie dyskusji

b. określenie grup uczestników do zrekrutowania na wydarzenia

c. przygotowanie lub pozyskanie i publikacja artykułów w oparciu o wyniki badań BKL

d. wystąpienia publiczne w trakcie wydarzeń własnych Agencji i zewnętrznych

3) pełnienie funkcji specjalisty ds. konkursu nt. współpracy biznesu i edukacji w projekcie dot. Rady Programowej ds. Kompetencji (zadanie cykliczne):

a. Opieka merytoryczna, w tym opracowanie regulaminu konkursu i zasad przyznawania nagród/wyróżnień

b. Współpraca z partnerami i ekspertami, w tym pozyskanie innych organizacji do współpracy przy konkursie, osób do selekcji propozycji zgłaszanych w ramach konkursu oraz członków kapituły konkursu

c. Przygotowanie procesu i przeprowadzenie oceny zgłoszeń

d. Organizacja merytoryczna wydarzenia będącego podsumowaniem konkursu / wręczeniem nagród

e. Upowszechnianie informacji o konkursie i jego wynikach

f. Przygotowanie merytoryczne materiałów na warsztaty dla potencjalnych wnioskodawców zainteresowanych konkursem

Wymagania konieczne:

Wykształcenie wyższe

Doświadczenie zawodowe:

a. Doświadczenie merytoryczne w zakresie organizacji wydarzeń (konferencji, kongresów, seminariów, uroczystości wręczenia nagród itp.) – min. 4 lata

b. Doświadczenie w popularyzacji wyników badań – min. 2 lata

c. Doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu dyskusji – min. 5 wydarzeń/spotkań

d. Doświadczenie w przygotowywaniu i publikowaniu materiałów i artykułów merytorycznych (w wersji papierowej lub elektronicznej) – min. 5 publikacji

Poziom znajomości zagadnień z zakresu:

a. organizacji seminariów, konferencji w tym pełnienie roli prelegenta/moderatora – bardzo dobry

b. rynku pracy, w szczególności z punktu widzenia potrzeb pracodawców – dobry

c. systemu kształcenia formalnego (w tym zawodowego) i rynku szkoleń - dobry

Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

Poziom obsługi programów komputerowych:

a. Pakiet Ms Office – bardzo dobry

b. Programy graficzne - podstawowy

Inne: komunikatywność, zdolności organizacyjne, elastyczność, kreatywność, umiejętność koordynacji pracy podwykonawców

Wymagania pożądane:

Wykształcenie wyższe na kierunkach obejmujących: zarządzanie, ekonomię, nauki społeczne, andragogikę, public relations.

• Dobra znajomość zagadnień związanych z uczeniem się osób dorosłych

• Dobra znajomość zagadnień z zakresu szeroko pojętej współpracy szkół, uczelni

z przedsiębiorstwami

• Bardzo dobra umiejętność prowadzenia działań informacyjnych w social media

• Wysoko rozwinięta umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

1. Konkurencyjne warunki zatrudnienia:

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

2. Przyjazne środowisko pracy

3. Wygodną lokalizację miejsca zatrudnienia

* Oferta pracy tymczasowej